Dijital Ürün ve 2. el Ürün Satış Platformu / Şimdi Kayıt Ol
Gizlilik Politikası
Bilgi

Sesli dinle

Bu gizlilik politikası, web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel ve hesap bilgileriyle ilgili işlemlerimizi açıklar.

Bu gizlilik politikasının uygunluğunu zaman zaman gözden geçireceğiz ve kendi isteğimize bağlı olarak, sizlere mail yoluyla ya da başka şekillerde haber vermeden gerekli değişiklikleri yapabiliriz. Bu gizlilik politikasını değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri burada yayınlayacağız, böylece hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi ve bunu kimseye ifşa edip edemeyeceğimizi her zaman bileceksiniz. Değişiklikleri gözden geçirmek için web sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmelisiniz.

Verilerimizi nasıl kullanıyorsunuz?

Kişisel verilerilerinizi hiç bir şekilde kullanmıyoruz. Bilgileriniz size özel ve sizde kalıyor.

Verilerin Üçüncü Şahıslarla Paylaşımı

Seditio.com.tr size ait kişisel verileri, işbu Gizlilik Politikası ile belirttiği amaçların gerçekleştirilebilmesi için Seditio.com.tr'nin hizmetlerinden faydalandığı iş ortakları, dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma (hosting servisleri) hizmet sağlayıcıları, hukuk büroları gibi üçüncü kişilere, gerekli görüldüğü taktirde aktarabilecektir. Seditio.com.tr aynı zamanda veri sahibi’ne ait kişisel verileri kamu kurum ve kuruluşlarıyla yasal sorumluluk durumunda paylaşabilir.

Kullanıcı Sorumlulukları

Kullanıcı bu siteye üye olduğunda bu gizlilik politikasını okuyup içerisinde ki kuralları ve şartları kabul etmiş ve onaylamış sayılır.

 Kurallar-Şartlar:

1. Bu web sitesinde satışa sunulan tüm yazılımlar seditio.com.tr'ye  aittir. Bu yüzden bu siteden yazılım satın alan kişiler aldıkları yazılımı SATAMAZ - DAĞITAMAZ - PAYLAŞAMAZ - içeriğini düzenleyip tekrar satamaz-paylaşamaz — yazılım kendisine aitmiş gibi paylaşımını yapamaz 

2. Müşteri, bu siteye ait olan yazılımları satın aldığında yazılımların yeniden satışını yapmayacağını, dağıtmayacağını, paylaşmayacağını taahhüt eder. 

3. Müşteri 1 ve 2 numaralı maddelere uymadığı zaman hakkında yasal işlemlerin başlatılacağını kabul ve tahhüt eder.

Tema Ayarları

Kendi özelleştirilmiş stilini belirle

Mod Seç

Uygulamanız için mükemmel renk modunu seçin.


RTL Mode

Dil yönünüzü değiştirin


Fluid Layout

Tam ekran modu aç/kapat


Navigasyon Konumu

Web sitesi için uygun bir menü sistemi seçin


Görünüm