Dijital Ürün ve 2. el Ürün Satış Platformu / Şimdi Kayıt Ol

Sesli dinle

Popüler bir WHMCS modül sağlayıcısı olan WHMCSServices yakın zamanda saldırıya uğradı ve kötü amaçlı kod içeren modüller yüklendi.

Bu konuyu özel olarak açmayı düşündüm, ancak daha fazla insanın bunun farkında olması gerektiğini düşünüyorum çünkü bazı kişilere bu konuda e-posta gönderilmedi (bununla birlikte bu konuda tam olarak şeffaf veya açıklayıcı olmayabilirler)

Muhtemelen üçüncü taraf WHMCS modüllerini kullanan birçok barındırma sağlayıcısı bu durumdan zarar görmüştür.

WHMCSServices (WHMCS Modül Sağlayıcısı) Hacklendi

Bu e-postayı AKTİF bir WHMCSServices müşterisi olduğunuz veya geçmişte bizden hizmet satın aldığınız için alıyorsunuz.
Sistemlerimizin periyodik günlük denetiminde, veri merkezi sağlayıcılarımızdan birinin ve hesap bilgilerinin ele geçirildiği bir durumun tespit edildiğini size bildirmek için yazıyoruz.

Herhangi bir potansiyel riski azaltmak için hızlı bir şekilde harekete geçtik ve bir dizi tarama ve denetim gerçekleştirdik ancak herhangi bir bilgi sızıntısı tespit etmedik.

Ancak, kötü amaçlı olduğunu belirlediğimiz ve resmi olarak bu güncellemenin yüklenmesine karşı tavsiyede bulunduğumuz bir modüle ücretsiz güncelleme yaparak hizmetlerimizi taklit etmeye çalışan bir iletişim gönderildi.
Her zaman olduğu gibi, modüllerimizde yapılan tüm güncellemeler ister ücretli ister ücretsiz olsun, üye alanımız aracılığıyla dağıtılmaktadır.
13 Aralık 2023'te bugün gönderilen güncellemeyi yüklediyseniz lütfen bizimle iletişime geçin; sorunun azaltılması konusunda yardımcı olabiliriz.
Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
WHMCS Hizmetleri


Yorumlar (0)
henüz yorum yok
Tema Ayarları

Kendi özelleştirilmiş stilini belirle

Mod Seç

Uygulamanız için mükemmel renk modunu seçin.


RTL Mode

Dil yönünüzü değiştirin


Fluid Layout

Tam ekran modu aç/kapat


Navigasyon Konumu

Web sitesi için uygun bir menü sistemi seçin


Görünüm